2008. augusztus 6., szerda

2008. augusztus 6.

A mai napon Tomin azt vettem észre, hogy egyre hosszabb mondatokban beszél. Este például azt mondta, hogy: "Először Tomi megeszi, utána fürdik". Tudjuk, hogy beszél már, de valahogy annyira meglepő tud lenni egy-egy "körmondata", hogy mindig mosolyogva nézünk össze.
Evésből ma nem remekelt, lehet, hogy a meleg miatt, sőt még fogat is növeszt (az egyik hátsó örlőt), de nem erőltettem, remélem, holnap jobb lesz. Elmentünk estefelé a Pólusba -mert volt ott egy-két elintéznivaló- bementek Apukával megnézni a kisállatokat, és nagy örömmel újságolta, hogy volt nyuszi, halacska. Nagyon szereti az állatokat, remélem ez így marad, mert hiszek a mondás erejében, hogy: aki szereti az állatokat, az rossz ember nem lehet....és én jó embert szeretnék nevelni belőle.

Nincsenek megjegyzések: