2008. augusztus 5.
Ma Tomi a nap nagyrészét a nagyszülőknél töltötte, mert szinte egész napos elfogaltságom adódott az esküvőszervezés miatt. Délelőtt átvittem és csak délután 5 körül mentünk érte. Érdekes, hogy amikor a Papával és a Mamával van, olyan mint egy kisangyal: eszik, alszik, és nem hisztizik. Én ezt nem értem...:) Amint meglát, teljesen megtáltosodik és rögtön olyat akar, amit nem lehet. A múltkor zokniban akart az udvaron sétálni, vagy zuhogó esőben akart kint a kertben vígadni. A párom -aki egyébként nagy motoros- elvitte robogózni Tomit. Annyira édes volt, ahogy kapaszkodott, szinte megszűnt a külvilág a számára, annyira élvezte. Ha nem vesszük le a végén a robogóról, szerintem még most is ott ülne és várná, hogy mikor indul. Sajnos, füllentettünk, mert azt mondtuk neki, hogy kifogyott belőle a benzin, így hajlandó volt rá, hogy betoljuk szegény kétkerekűt a garázsba...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése